Apklausa

Kaip vertinate Telšių PSPC paslaugų kokybę?
 

Registratūra

PDF Spausdinti El. paštas

VšĮ Telšių rajono pirminės sveikatos priežiūros centras

Adresas: Kalno g. 40, LT-87134 Telšiai;

 E paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Darbo laikas:
I – V     7.00 - 18.00 val.
VI    8.00 – 13.00 val.

Registratūra:
Tel.: 8 444  52003 ;

     8 444  51990

 
IŠKVIETIMŲ Į NAMUS REGISTRACIJA - KASDIEN   nuo 8.00 iki  10.00 val.
 IŠSKYRUS ŠEŠTADIENĮ IR SEKMADIENĮ

 

ŠEIMOS, VAIKŲ LIGŲ IR VIDAUS LIGŲ GYDYTOJŲ PASLAUGŲ TEIKIMO NAMUOSE TVARKA


1. Pacientas, jo įgaliotas atstovas, kviečiantis gydytoją į namus, privalo pasakyti registratorei tikslią paciento vardą pavardę, gimimo metus, asmens kodą, adresą (miestą, kaimą, gatvę, namo numerį, buto numerį (jei daugiabutis namas - įėjimo durų kodą), registravusio asmens  vardą pavardę ir telefono numerį.

 2. Sveikatos būklės, esant kurioms pacientas turi teisę gauti pagalbą namuose:


2.1. Vaikai:

2.1.1. Kuriems yra nustatytas nuolatinės slaugos poreikis;

2.1.2. Iki vienerių metų amžiaus: esant temperatūrai daugiau nei 38,6°C, bei esant nors vienam iš šių simptomų: daugkartinis vėmimas, viduriavimas (daugiau kaip 5 kartus per parą), aukštų tonų riksmas, naujai atsiradęs bėrimas.

 

2.2. Suaugusieji:

2.2.1. Kuriems yra nustatytas nuolatinis slaugos poreikis;

2.2.2. Esant temperatūrai daugiau nei 39,6°C; asmenims, kuriems per 24 valandas staiga sutriko judėjimo funkcija, koordinacija (pacientas negali savarankiškai judėti); suvokimas (sutrikimo priežastys netrauminės kilmės).

3. Paciento skundams ir būklei, neatitinkant aukščiau išvardintų simptomų, pacientas į įstaigą turi atvykti pats. Pacientui nesutinkant atvykti į polikliniką, medicinos registratorė apie tai praneša gydytojui ir tuomet gydytojas aptaria paciento sveikatos būklę su juo telefonu ir nusprendžia, ar galės suteikti pagalbą namuose arba rekomenduoja atvykti į įstaigą, jei nemato galimybių suteikti kokybišką paslaugą paciento namuose.

4. Planine tvarka pacientą (vaikai iki vienerių metų, nustatytas slaugos poreikis arba paliatyviosios medicinos poreikis) namuose lanko gydytojas, kurį pacientas pasirinko prisirašydamas. Lankymo namuose datą ir laiką nustato gydytojas ar slaugytojas. Nesant gydytojo, vizitus atlieka kiti gydytojai ar slaugytojai numatyta eiliškumo tvarka.

5. Iškvietimai gydytojų vizitams į namus registruojami registratūroje nuo 800 iki 1000 val., vėlesniu laiku, iki 1700 val. – sekančiai dienai. 
Jūs esate čia: Home Darbo laikas Registratūra